Masuta inalta White Double, Mauro Ferretti, 44x44x63 cm, fier/ceramica, alb
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609375095
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
977 Lei
Caracteristici
| Lungime | 44 cm |
| Lățime | 44 cm |
| Înălțime | 63 cm |
| Greutate | 6.4 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Alb |
| Material produs | Ceramica |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masuta inalta |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |