Masuta de cafea White Fush, Mauro Ferretti, 40x40x47 cm, fier/ceramica, alb
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609375118
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
647 Lei
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 47 cm |
| Greutate | 6.6 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Alb |
| Material produs | Ceramica |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |