Masuta de cafea, Hanah Home, Podium, Travertin
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684283059195
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
924 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Diametru: 90 cm Inaltime: 35 cm
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |