Masuta de cafea, Hanah Home, Podium, Alb
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683342746830
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
945 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 60 cm (1 piesa)
Latime: 85 cm Inaltime: 35 cm Adancime: 30 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |