Masuta de cafea, Hanah Home, Lily, Travertin
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684283059164
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
941 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Baza: PAL
Grosime: 18 mm
Diametru: 90 cm Inaltime: 30 cm
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | Blat: 100% STICLA |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | Sticla |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |