Masuta de cafea, Hanah Home, Lily, 90x30x90 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683742112198
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
978 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru: PAL
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 90 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x30x90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |