Masuta de cafea, Hanah Home, Gold Line, 80x80x40 cm, Antracit / Negru
Stoc epuizat • Brand Bexley • Cod 8683742126225
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Picioare din metal
Latime: 80 cm Adancime: 80 cm Inaltime: 40 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x80x40 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit; Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |