Comoda TV, Hanah Home, Gold Line, 180x30x48 cm, Alb/Auriu
Ultima bucată • Brand Bexley • Cod 8684283575367
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
679 Lei
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Grosime: 18 mm
Picioare din metal
Inaltime picior: 18 cm
Comoda TV: Latime: 180 cm Adancime: 30 cm Inaltime: 48 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x30x48 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 48 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Auriu |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda TV |