Masuta de cafea, Hanah Home, Freya, 94x38x72 cm, Antracit
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684283311033
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
1.938 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru: Lemn
Latime: 94 cm Inaltime: 38 cm Adancime: 72 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 94x38x72 cm |
| Lungime | 72 cm |
| Lățime | 94 cm |
| Înălțime | 38 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Antracit |
| Material produs | Sticla temperata |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |