Consola, Hanah Home, Freya, 150x80x40 cm, Stejar safir / negru
Stoc epuizat • Brand Elegance • Cod 8684283801510
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Consola
Grosime: 18 mm
Latime: 150 cm Inaltime: 80 cm Adancime: 40 cm
Picioare din metal
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 150x80x40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Negru |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Consola |