Masuta de cafea, Hanah Home, Clara, 80x40x50 cm, Antracit
Stoc epuizat • Brand Asse Home • Cod 8683743678730
Variante disponibile
-
142x83x35.6 cm, Maro inchis/Gri
-
142x83x35.6 cm, Alb
-
Maro
-
150x75x36 cm, Alb
-
150x75x36 cm, Antracit
-
150x75x36 cm, Maro
-
75x40x75 cm, Maro/Transparent
-
75x40x75 cm, Maro/Fumuriu
-
75x40x75 cm, Negru/Transparent
-
75x40x75 cm, Negru/Fumuriu
-
75x40x75 cm, Maro/Transparent
-
75x40x75 cm, Travertin/Transparent
-
142x83x35.6 cm, Gresie/Stejar
-
80x40x50 cm, Antracit
-
80x40x50 cm, Maro
-
175.2x58.6x35 cm, Gri
-
175.2x58.6x35 cm, Maro/Antracit
-
175.2x58.6x35 cm, Alb
-
Stejar
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 80 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 50 cm
Inaltime picior: 15 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x40x50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |