Consola, Decortie, Clara, 142 x 83 x 35.6 cm, pal melaminat, maro
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8683342853255
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Culori disponibile
975 Lei
Compozitie material: pal melaminat.
Grosime: 1.8 cm.
Inaltime picioare: 20 cm.
Caracteristici
| Lungime | 142 cm |
| Lățime | 35.6 cm |
| Înălțime | 83 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Consola |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 8 |