Masuta de cafea ELTAP, Stolik Verto, 100x60x45 cm, otel/sticla, negru/transparent
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484019198
Livrare curier - gratuit (46-48 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.229 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 100x60x45 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate | 24.1 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Negru/Transparent |
| Material produs | Sticla |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Scandinav |
| Tip masa | Fixa |