Masuta de cafea ELTAP, Stolik Merala, 65x65x35 cm, metal/sticla, negru/transparent
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484019181
Livrare curier - gratuit (46-48 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
670 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 65x65x35 cm |
| Lungime | 65 cm |
| Lățime | 65 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 14.5 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru/Transparent |
| Material produs | Sticla |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Scandinav |
| Tip masa | Fixa |