Masuta de cafea Dune, Mauro Ferretti, 45x58 cm, fier, crem
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609382116
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
527 Lei
Caracteristici
| Înălțime | 58 cm |
| Diametru | 45 cm |
| Greutate | 4.84 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Crem |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |