Masuta de cafea Dune, Mauro Ferretti, 45x49.5 cm, fier/oglinda, crem
Ultima bucată • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609382062
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
328 Lei
Caracteristici
| Înălțime | 49.5 cm |
| Diametru | 45 cm |
| Greutate | 7.45 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Crem |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |