Masa pentru gradina Elias, Bizzotto, 198 x 100 x 74 cm, aluminiu, alb
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836466869
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Cadru din aluminiu acoperit cu pulbere (poliester).
Partea superioara din placaj (material compozit cu aspect similar lemnului) 90% polistiren + 10% Sbs in culoarea tecului.
Suruburi din otel galvanizat.
Va recomandam sa nu acoperiti masa (pentru o perioada lunga de timp) cu materiale care nu permit circulatia aerului (cum ar fi husa din plastic/Pvc sau fata de masa).
Necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 198 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 74 cm |
| Greutate | 25 kg |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Mese |
| Stil | Modern |