Masa extensibila pentru gradina Elias, Bizzotto, 140-200 x 90 x 75 cm, aluminiu, alb
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836272392
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Cadru din aluminiu acoperit cu pulbere (poliester).
Blat din Polywood (material compozit cu aspect similar lemnului) 90% polistiren 10% Sbs in culoarea tecului.
Extensie cu clapeta retractabila.
Suruburi din otel galvanizat.
Va recomandam sa nu acoperiti masa (pentru o perioada lunga de timp) cu materiale care nu permit circularea aerului (cum ar fi husa din plastic/PVC sau fata de masa).
Necesita asamblarea picioarelor.
Masa extensibila: 140-200 cm.
Caracteristici
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Mese |
| Stil | Modern |