Masa, Hanah Home, Yaprak, 100x72x100 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Nmobb • Cod 8683743016662
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
1.006 Lei
Solicită mai multe informații
Masa
Picioare din metal
Latime: 100 cm Inaltime: 72 cm Adancime: 100 cm
Greutate maxima suportata: 19 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 100x72x100 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 72 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Fixa |