Comoda TV Yaprak, Puqa Design, 160x40x45 cm, argintiu/antracit
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8683342050012
Alege un alt produs disponibil
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Inaltimea picioarelor: 10 cm
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Argintiu/Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 3 |