Masa, Hanah Home, Safir, 80x75x80 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Nmobb • Cod 8683342538787
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
1.087 Lei
Solicită mai multe informații
Masa
Picioare din metal
Latime: 80 cm Inaltime: 75 cm Adancime: 80 cm
Greutate maxima suportata: 19 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x75x80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Fixa |