Comoda TV, Hanah Home, Safir, 160x35x40 cm, Travertin
În stoc furnizor • Brand Puqa Design • Cod 8684283021383
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
548 Lei
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Grosime: 18 mm
Latime: 160 cm Inaltime: 35 cm Adancime: 40 cm
Rafturi numeroase
Spatiu de depozitare suplimentar
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x35x40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda TV |