Masa dining Oscar, Pakoworld, 240x120x76 cm, PAL melaminat, maro/antracit
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351181258
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Produsul necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa |
| Stil | Clasic |