Bufet inferior Oscar, Pakoworld, 80x40x80 cm, PAL melaminat, maro/antracit
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351181234
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Produsul necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 30 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Tip produs | Bufet |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 2 |