Lustra, Opviq, 584TTM1281, Negru
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8681875944143
Livrare locker - 11.99 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 22.04 - Vineri 24.04
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 22.04 - Vineri 24.04
Variante disponibile
146 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 22 x 22 cm
Inaltime: 124 cm
Diametrul abajurului: 22 cm
Inaltimea abajurului: 28 cm
Diametru baza: 10 cm
Inaltime baza: 6 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Grad de protectie: IP20
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 22x22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 124 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |