Aplica de perete, Opviq, 584TTM1903, Vintage
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8681875884371
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 22.04 - Vineri 24.04
Variante disponibile
207 Lei
Solicită mai multe informații
Aplica de perete
Marime: 30 x 45 cm
Inaltime: 18 cm
Diametrul abajurului: 30 cm
Inaltimea abajurului: 7 cm
Diametru baza: 12 cm
Inaltime baza: 3 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Vintage |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |