Lustra, Opviq, 521SHN3233, Negru
Stoc epuizat • Brand Sheen • Cod 8681875547436
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 72 x 72 cm
Inaltime: 108 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Tip soclu: 3 x E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 72x72 cm |
| Lungime | 72 cm |
| Lățime | 72 cm |
| Înălțime | 108 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |