Lustra, Opviq, 521SHN3231, Negru
În stoc furnizor • Brand Sheen • Cod 8681875547412
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
272 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 20 x 20 cm
Inaltime: 108 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 108 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |