Lustra Josh, Candellux, 56 x 90 cm, 4 x E27, 40W, crom
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714872665
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 56 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Greutate | 1.43 kg |
| Material | Metal, suspensie din otel, abajur din sticla |
| Culoare | Crom |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 4 becuri |