Lustra Josh, Candellux, 47 x 18 cm, 4 x E27, 40W, crom
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714872658
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 41 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Greutate | 1.22 kg |
| Material | Otel, abajur din sticla |
| Culoare | Crom |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 4 becuri |