Lustra Diva, TRIO, 38.5x30x150 cm, 10W, 3x E27, metal, negru mat/argintiu
În stoc furnizor • Brand TRIO • Cod 4017807614565
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
546 Lei
408 Lei
Brandul TRIO ofera un portofoliu diversificat de produse inovatoare in domeniul iluminatului. Gama include idei de iluminat decorativ si functional pentru spatii interioare si exterioare.
Specificatii
Becurile nu sunt incluse.
Grad de protectie: IP20
Tensiune si frecventa: 230V ~ 50Hz
Clasa de eficienta E
Tip soclu: 3x E27
Putere: 10W
Caracteristici
| Dimensiuni | 38.5x30x150 cm |
| Lungime | 38.5 cm |
| Înălțime | 150 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Greutate | 2.2 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru mat; Argintiu |
| Putere | 10 W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |