Lampa de masa Diva, TRIO, 20x26 cm, 40W, 1x E27, metal, negru mat/argintiu
În stoc furnizor • Brand TRIO • Cod 4017807614596
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
243 Lei
181 Lei
Brandul TRIO ofera un portofoliu diversificat de produse inovatoare in domeniul iluminatului. Gama include idei de iluminat decorativ si functional pentru spatii interioare si exterioare.
Specificatii
Becul nu este inclus.
Grad de protectie: IP20
Tensiune si frecventa: 230V ~ 50Hz
Clasa de eficienta E
Tip soclu: 1x E27
Putere: 40W
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x26 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Diametru | 20 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru mat; Argintiu |
| Putere | 40 W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |