Lustra Cortez, Candellux, 66 x 29 cm, 3 x E14, 40W, negru
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714854982
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Înălțime | 29 cm |
| Diametru | 66 cm |
| Greutate | 1.12 kg |
| Material | Metal, abajur din plastic lucios |
| Culoare | Negru |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 3 becuri |