Aplica de perete Cortez, Candellux, 25 x 15 cm, 1 x E14, 40W, negru
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714854975
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Greutate | 0.44 kg |
| Material | Metal, abajur din plastic lucios |
| Culoare | Negru |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 1 bec |