Lenjerie de pat pentru o persoana Single XXL (DE), L'essentiel Maison, Leylazar, Bumbac Satinat, Mov pruna
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284063948
Livrare curier - 19 Lei (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - 19 Lei (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
136 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă XXL single din satin (DE)
Husa de pilota: 155 x 220 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Imprimare reactiva
Caracteristici
| Lungime | 155 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.72 kg |
| Material | Bumbac Satinat |
| Culoare | Mov pruna |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |