Lenjerie de pat dubla (DE), L'essentiel Maison, Leylazar, Bumbac Satinat, Mov pruna
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284063931
Livrare curier - 19 Lei (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - 19 Lei (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
185 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla (DE)
Husa de pilota: 200 x 200 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (2 piese)
Imprimare reactiva
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Material | Bumbac Satinat |
| Culoare | Mov pruna |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |