Lampa de masa, Opviq, 892OPV2465, Negru/Maro
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283717606
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
722 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 50 x 50 x 68 cm
Dimensiunea capacului: Ø12-50 h:25 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 50x50x68 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 68 cm |
| Greutate | 2.54 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru; Maro |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |