Lampa de masa, Opviq, 892OPV2456, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283717514
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
722 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 50 x 50 x 63 cm
Dimensiunea capacului: Ø12-50 h:25 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 50x50x63 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 63 cm |
| Greutate | 2.56 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |