Lampa de masa, Opviq, 892OPV2242, Claret
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284279981
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
443 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur metalic
Marime: 20 x 20 x 40 cm
Dimensiunea capacului: Ø20 h:10 cm
Inaltime totala: 40 cm
Dimensiuni baza: Ø13 h:7 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x20x40 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Claret |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |