Lampa de masa, Opviq, 892OPV2239, Albastru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284279950
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
554 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur metalic
Marime: 26 x 26 x 60 cm
Dimensiunea capacului: Ø26 h:13 cm
Inaltime totala: 60 cm
Dimensiuni baza: Ø13 h:8 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 26x26x60 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Lățime | 26 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Greutate | 2.27 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Albastru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |