Lampa de masa, Opviq, 891TNL3293, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742935209
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
384 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Latime: 20 cm Inaltime: 32 cm Adancime: 15 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x32x15 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Greutate | 1.14 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |