Lampa de masa, Opviq, 891TNL3292, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8683742935193
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
384 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Latime: 30 cm Inaltime: 32 cm Adancime: 15 cm
Tip soclu: E 27 MAX 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x32x15 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Greutate | 1.14 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |