Lampa de masa, Opviq, 521SHN2282, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283468843
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
628 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Marime: 29 x 20 x 64 cm
Diametru capac: 20 cm
Dimensiuni baza: Ø20 h:2 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x G 9 Max 8 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 29x20x64 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 64 cm |
| Greutate | 2.36 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip bec | Incandescent |