Lampa de masa, Opviq, 521SHN2278, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283468805
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
477 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Marime: 23 x 28 x 42 cm
Diametru capac: 20 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x G 9 Max 8 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 23x28x42 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Lățime | 28 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Greutate | 1.37 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip bec | Incandescent |