Lampa de masa Aimee, RL, 17.5x37 cm, 10W, 1x E27, metal, negru mat/bej
În stoc furnizor • Brand RL • Cod 4017807637311
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
176 Lei
132 Lei
RL reprezinta o serie de corpuri de iluminat noi si la moda. Pe langa corpurile de iluminat la moda, ventilatoarele sau lampile solare sunt, de asemenea, o parte integranta a acestui brand.
Specificatii
Becul nu este inclus.
Grad de protectie: IP20
Clasa de eficienta E
Tip soclu: 1x E27
Putere: 10W
Caracteristici
| Dimensiuni | 17.5x37 cm |
| Înălțime | 37 cm |
| Diametru | 17.5 cm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru mat; Bej |
| Putere | 10 W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |