Aplica de perete Aimee, RL, 10x17.6x22.5 cm, 10W, 1x E14, metal, negru mat/bej
În stoc furnizor • Brand RL • Cod 4017807637335
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
108 Lei
81 Lei
RL reprezinta o serie de corpuri de iluminat noi si la moda. Pe langa corpurile de iluminat la moda, ventilatoarele sau lampile solare sunt, de asemenea, o parte integranta a acestui brand.
Specificatii
Becul nu este inclus.
Grad de protectie: IP20
Clasa de eficienta E
Tip soclu: 1x E14
Putere: 10W
Caracteristici
| Dimensiuni | 10x17.6x22.5 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Lățime | 17.6 cm |
| Înălțime | 22.5 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru mat; Bej |
| Putere | 10 W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |