Jardiniera InArt Antique Flower, 31 x 16 x 11 cm, ciment, gri
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252171174
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 31 cm |
| Lățime | 16 cm |
| Înălțime | 11 cm |
| Greutate | 2.17 kg |
| Material | Ciment |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Jardiniere |
| Stil | Vintage |