Jardiniera InArt Antique Flower, 25 x 13 x 10 cm, ciment, gri
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252171167
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 10 cm |
| Greutate | 1.17 kg |
| Material | Ciment |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Jardiniere |
| Stil | Vintage |