Fotoliu extensibil, Atelier del Sofa, 363SLD1134, Textil, Portocaliu
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684283462858
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu extensibil
Spumă de înaltă densitate
Dimensiunea canapelei: Latime: 70 cm Inaltime: 56 cm Adancime: 75 cm
Dimensiunea patului: Latime: 70 cm Inaltime: 14 cm Adancime: 200 cm
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 4.8 kg |
| Material | Textil |
| Culoare | Portocaliu |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibil |
| Pentru | Living |
| Imprimeu | Uni |