Canapea extensibila 2 locuri, Atelier del Sofa, 363SLD1129, Textil, Portocaliu
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684283462803
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea extensibila 2 locuri
Spumă de înaltă densitate
Dimensiunea canapelei: Latime: 125 cm Inaltime: 56 cm Adancime: 75 cm
Dimensiunea patului: Latime: 125 cm Inaltime: 14 cm Adancime: 200 cm
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 125 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 8.5 kg |
| Material | Textil |
| Culoare | Portocaliu |
| Numar locuri | 2 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |